Aarany fényes fémes cukorgyöngy gyönyörű kiegészítői a sima tészta felületének. Díszítheti őket mézeskalács, apró sütemények, muffinok vagy torták díszítésére is. Univerzális dekorációk, amelyek segítenek finom péksüteményét csinosítani. Egy másik hatalmas előnye a gyöngyöknek a könnyű felhordhatóság. Elég csak a kiválasztott felületre helyezni, és kész. A gyöngyök kiválóan illeszkednek a cukormáshoz és a továbbiakhoz. Különféle krémekkel lehet őket kombinálni. Az kínálatunkban finom cukorgyöngyöket talál, amelyeket aggodalom nélkül fogyaszthat a desszerttel együtt. Ha díszítésként a lágy krémre szórja, a nedvesség megkeményítheti a krémet. Vigyázat, ha a díszítés hosszú ideig nedves krémen marad, a szórásból kioldódhat a színanyag is, és az a krém felületére kerül. Ha szeretné, hogy a díszítő elemek nagyobb részei a bevont tortán is megtapadjanak, ezt a fajta díszítést félig szilárd csokoládéval vagy mézeskalács glazúrral rögzítheti a tortokra. A szórást a legjobb egy tálban vagy a peremmel ellátott tepsiben dolgozni.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, búza liszt, kukoricaszirup, fényesítő anyag kapol (lak, növényi olaj), talkum, élelmiszer-színezékek: E102, E172.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1480 kj |
| Energiaérték kcal | 353,6 kcal |
| Zsírok | 0,17 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,03 g |
| Szénhidrátok | 87,4 g |
| - ebből cukrok | 76,3 g |
| Fehérje | 1,7 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | Arany |
| Kategóriák: | Cukormáček |
| Gyöngyök, apró gyöngyök, pikkelyek és strasszok | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715929 |
| Termékszám | ilc1176 |